İlahi İndir, Bedava Dini Programlar, Bedava Bayram Mesajları

İlahi İndir, Bedava Dini Programlar, Bedava Bayram Mesajları

Allah’ın Sonsuz Delilleri – Belgesel

Milyarlarca yıl önceki evren, bugün algıladığımız evrene ne kadar benziyor? Eğer yerçekimi şimdikinden biraz daha farklı olsaydı Dünyamız nasıl olurdu? Dünyanın en küçük elektrik motorunu barındıran canlı hangisidir? Canlılar nasıl günümüz teknolojisinden daha üstün özelliklere sahip olabiliyorlar? Canlılardaki taklit edilemeyen tasarım özellikleri nasıl ortaya çıkmıştır?

Bu gibi soruların cevaplarını “Allah’ın Sonsuz Delilleri” isimli İnteraktif CD’de bulabilirsiniz. Çarpıcı resimlerle ve ilgi çekici animasyonlarla dolu, kullanımı kolay tasarımlı sayfaları ile konuları rahatlıkla takip edecek, vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.İnteraktif CD’deki tüm konular; 11 flash animasyon, 24 belgesel film, 15 sesli anlatım dosyası, bilginizi ölçebileceğiniz testler, duvar kâğıtları, kısa bilgiler, oyunlar ve afiş sergisi eşliğinde size sunuluyor.

Not: İnnDireceğiniz iso dosyasını nero vb. programlarla cd’ye yazdırabilirsiniz veya WinIso gibi bir programla arşivi açıp, hard diskinize kaydedip, çalıştırabilirsiniz.

http://fs.harunyahya.net/popup/Download.php?WorkNumber=1934&Format=iso

Konu ile İlgili aramalar:

  • sözsüz ilahiler
  • sözsüz ilahiler indir
  • stv ilahi cd reklamları

Pts, Ocak 21 2008 » Dini Belgeseller, Dosyalar

Bir Yorum

  1. sema Ocak 3 2010 @ 12:17

    çok küötü

Yorum yap. Düşüncelerini paylaş.